راه اندازی کافه و رستوران

راه اندازی کافه و رستوران

مجموعه پیمونه با مدیریت حسین نجمی از سال 92 تا امروز بیشتر از 50 کافه، رستوران و آشپزخانه صنعتی راه اندازی کرده است.

خانه مارکوس
خانه سنتی مارکوس سیمون اصفهان
خانه سوخاری(کیش)
خانه سوخاری کیش
پترو
مجموعه پترو شهرک ممکو ماهشهر
بروشت
فست فود بروشت مرداویج اصفهان
اسماعیل پاشا
رستوران اسماعیل پاشا اصفهان
تراول
مجموعه کافه روستری تراول اصفهان
زیوان
فست فود زیوان شیخ صدوق اصفهان
کافه رست
کافه رستوران رزانا مرداویج اصفهان

داستان مشتریان راه اندازی رستوران در کنار پیمونه

1. خانه سوخاری (کیش)

خانه سوخاری کیش واقع در ایوان مروارید در جزیره مرجانی کیش بعد از مذاکرات با مجموعه پیمونه قراردادی در جهت بهبود کیفیت منوی خود منعقد کرد. این مجموعه که چند سال در جزیره کیش مشغول فعالیت است با توجه به تجربیات ارزنده مدیران خود و به تشخیص این افراد نیاز به یک دوره آموزش ضمن کار داشته که این امر توسط کارشناسان آموزشگاه پیمونه صورت گرفت.بهبود کیفیت در قسمت پیتزاها و ارائه منوی پیتزای جدید؛ همچنین آموزش چند مدل سس منحصر به فرد از خدمات آموزشگاه پیمونه به این مجموعه غذایی بود. این پروژه با توجه به موفقیت و رضایت مدیران مجموعه خانه سوخاری آغازی خواهد بود در جهت همکاری با مجموعه‌های غذایی در جزیره کیش

2. رستوران اسماعیل پاشا

این رستوران در خیابان مهرداد اصفهان با دکوری بسیار زیبا و منحصر به‌فرد کار خود را با تکیه بر نوعی غذا از کشور ترکیه به نام کاتمر یا بورک آغاز کرد. این غذا که با دو ماده گوشت و مرغ تهیه می‌گردد نیازمند طعم و مزه‌های متنوع بود تا در منو این رستوران قرار گیرد. متخصصان طعم و مزه در تیم پیمونه با استفاده از 30 نوع ادویه و 15 نوع سبزی خشک و چندین سس متنوع این تنوع طعم را ایجاد کردند. پس از این مرحله مدیر این رستوران تصمیم بر این گرفت تا تعدادی از غذاهای معروف سایر کشورها را نیز به منو خود اضافه کند که این موضوع نیز با همکاری متخصصین پیمونه صورت گرفت.

3. بروشت

مجموعه غذایی رابیز در خیابان مرداویج و در زمینهای ارتش در سالهای اخیر تبدیل به یکی از مراکز مهم رستورانی در شهر اصفهان شده است. مجموعه بروشت که بر پایه کبابهای ایرانی و عربی افتتاح شده بود پس از 6 ماه به دلیل مشکلات در عدم سازماندهی و منوی درست و اصولی به پیمونه مراجعه کرده و پس از جلسات مشاوره تصمیم بر تغییرات اصولی در منو و ساختار این مجموعه گرفته شد. با نظر کارشناسان پیمونه تصمیم بر این شده که لقمه های کباب به منوی شب این مجموعه اضافه شود. خوراک های کباب نیم پرسی و برنج قالبی از دیگر تصمیماتی بود که برای ارتقا این مجموعه در نظر گرفته شد. این تغییرات باعث رونق دوباره این مجموعه گردید که البته در سال 1401 مجموعه بروشت از رابیز به چهارراه 22 بهمن نقل مکان کرد و در منوی جدید با نظارت و اجرای آموزشگاه پیمونه خورشت های ایرانی، منوی غذای روز و ماهی و گردن نیز به منوی این مجموعه اضافه شد.

4. پترو (ماهشهر)

در ادامه فعالیت مجموعه پیمونه در جنوب کشور این بار در بندر زیبای ماهشهر مجموعه غذایی کاملی تجهیز و راه اندازی شد. مجموعه پترو که در شهرک ممکو واقع شده است علاوه بر کافی شاپ بسیار کامل و مجلل فست فودی درخور را نیز شامل ‌شده. این مجموعه به عنوان کامل‌ترین فست فود ماهشهر تبدیل به مکانی بسیار مناسب برای خانواده و عزیزان زحمت‌کش شرکت نفت و پتروشیمی گردیده. منو فست فود این مجموعه علاوه بر برگر‌ها و پیتزا‌ها، موارد خاص و مطابق با ذائقه عزیزان این منطقه را نیز شامل می‌شود .

5. کافه روستری تراول

به جرات می‌توان پروژه تراول را یکی از قدرتمند‌ترین و کامل‌ترین مجموعه‌های راه‌اندازی شده توسط تیم پیمونه دانست. این مجموعه با حمایت سرمایه‌گذاری خوش‌ذوق و همکاری تیمی حرفه‌ای در اوایل سال 1400 شروع به کار کرد. کانسپتی بر پایه خوراک‌های ملل مختلف اما در قالب فست فود و همچنین روست قهوه در حضور مشتری و نوشیدنی‌های سرد و گرم حرفه‌ای و منحصر به فرد، ارائه نوشیدنی‌ها در بطری‌هایی که برای اولین بار در اصفهان به کار گرفته شد، ارائه سالاد و کیک و دسر در بطری (جار) و خدماتی که قبلا در اصفهان کم‌سابقه بود خیلی زود آوازه تراول را در ایران به گوش تمام دنبال‌کننده‌های این صنعت رساند. منوی غذا و نوشیدنی‌های تراول، منویی منحصر به فرد است که با استفاده از انواع مواد غذایی تمامی ذائقه ‌را پوشش می‌دهد . تراول از صبح با ارائه صبحانه تا شب با ارائه نوشیدنی و میان وعده و انواع غذاهای متنوع سرویس می‌دهد.

6. خانه سنتی مارکوس سیمون

اصفهان و بافت قدیمی آن پر است از خانه‌هایی با قدمت بیشتر از 100 تا 150 سال که هر کدام پتانسیل ارائه خدمات در زمینه غذا و نوشیدنی و حتی تبدیل شدن به بوتیک هتل‌های جذاب را دارند. یکی از این خانه‌ها در خیابان سنگ‌تراش‌ها (محله اغلب مسیحی‌نشین اصفهان) خانه مارکوس سیمون نام دارد. این خانه که ثبت میراث فرهنگی است متعلق به کشیشی مسیحی به همین نام بوده. خانه‌ای در اواخر دوران صفوی و اوایل قاجار با معماری منحصر به فرد. در زمستان سال 1399 تیم پیمونه با قراردادی که با سرمایه‌گذاران این مجموعه منعقد شد، شروع به تشکیل اتاق‌های فکر و تدوین منویی مناسب برای این مجموعه کرد. منویی که نیاز به ظرافت‌های خاص خود داشت تا هم هویت تاریخی مکان حفظ شود و هم منویی سازگار با ذائقه مشتری امروز باشد. این منو در بخش غذاهای سنتی ایرانی مرتبط با همان دوره تاریخی و همچنین غذاهای فرنگی، مجموعه‌ای کامل شد که همراه با اضافه کردن نوشیدنی‌های سرد و گرم و شربت‌های سنتی تکمیل و آماده ارائه گردید.

7. کافه و رستوران رزانا

اوایل سال 98 قرارداد همکاری پروژه‌ای استثنایی در اصفهان بین مجموعه پیمونه و خانواده قانع، منعقد شد. این قرارداد در زمینه راه اندازی یکی از بزرگ‌ترین کافه و رستوران‌های شهر اصفهان در منطقه مرداویج، خیابان شیخ کلینی و در مجموعه پرواز بود. مجموعه پیمونه با همکاری بهترین اساتید بار گرم و سرد ایران و تکیه بر دانش سرآَشپزان مجموعه اقدام به راه اندازی و افتتاح مجموعه‌ کرد. نگرانی ابتدایی در مورد کافه و رستوران‌ها این مطلب است که پس از مدتی بخش کافه یا رستوران از بخش دیگر قوی‌تر شده و باعث افت آن شود. اما با دقت در طراحی منو و دستورات و همچنین آموزش‌ها و پشتیبانی لازم این مسئله در مجموعه رزانا مرتفع گردید.مجموعه رزانا با دارا بودن یک فضای بسته، یک فضای نیمه‌باز و یک فضای باز و همچنین منویی کم‌نقص و متنوع در زمانی بسیار کم توانست جایگاه خوبی در شهر اصفهان پیدا کند. البته نمی‌توان از مدیریت و زحمات خانواده قانع و همچنین اعتماد بی‌قید و شرط آن‌ها به مجموعه پیمونه به سادگی گذشت. در سال 99 و پس موفقیت یک‌ساله این مجموع در قالب قراردادی جدید، تیم پیمونه اقدام به بازنگری منوی رزانا همچنین اضافه کردن صبحانه و نهار (ایرانی) به مجموعه رزانا کرد .

8. برگر و گریل زیوان

خیابان شیخ صدوق اصفهان در سالیان اخیر تبدیل به قطب غذای اصفهان شده است. بورس انواع فست فود، غذاهای فرنگی و رستوران‌های مختلف باعث شده است که افتتاح یک برند جدید با چالش‌های زیادی همراه باشد. ارائه یک منوی متفاوت و رقابتی به گونه‌ای که بتواند ذائقه‌های مختلف را در این خیابان پر از رستوران تامین کند، چالشی بود که در زیوان تیم پیمونه را به خود مشغول کرد.منویی با تکیه بر غذاهای گریل و البته تنوعی بسیار بالا از محصولات بر پایه فرایز (سیب زمینی سرخ کرده) جذابیت این پروژه بود. زیوان با تکیه بر منویی به روز و جذابیت‌های فراوان برای طیف‌های مختلف مشتری، کار خود را در زمستان 96 آغاز کرد. امید است که در آینده نظاره‌گر افتتاح شعبه‌های بعدی این مجموعه باشیم.

9. ساندویچ دیپون

با توجه به درخواست یکی از سرمایه‌گذاران در خیابان میر اصفهان؛ کارشناسان پیمونه اقدام به طراحی منویی به سبک ساندویچ‌های دهه شصت کردند. ساندویچ‌های خاطره‌انگیز و البته خوشمزه که سعی شد  در زمینه سلامت این محصولات دقت ویژه‌ای صورت بگیرد. ساندویچ‌های مثل کتلت و بندری که اکثر ما خاطرات خوشی از آن‌ها داریم در منوی این مجموعه دیده می‌شود.

10. رستوران ژینو

این رستوران در مساحتی در حدود 200 متر در خیابان بازارچه در اصفهان تاسیس شد. تکیه این رستوران بر غذا و دسر‌های ایتالیایی و فرانسوی بوده و سعی شده است که در طراحی منو این رستوران به ارائه غذای با کیفیت و البته قیمت مناسب دقت زیادی شود.

11. رستوران آبرنگ

ساندویچ‌های جدید مولفه اصلی این رستوران کوچک در استان اصفهان است. تکیه بر مرغوبیت مواد اولیه و ساندویچ‌های متنوع مشتریان این رستوران را مجذوب خود کرده است .

12. رستوران پارک

نوروز 92 رستوران پارک در بلوار آینه خانه پروژه‌ای بسیار موفق برای تیم آموزشگاه پیمونه بود. این رستوران که 27 اسفند تحویل کادر آموزشگاه گردید با اصرار صاحب کار بر افتتاح آن در شب عید و تلاش تمامی دوستان و سرآَشپزان پیمونه در مدت 3 روز تجهیز گردید و در تاریخ یکم فروردین افتتاح  و در طول تعطیلات عید با منویی کامل و کیفیتی استثنایی میزبان مهمانان عزیز نوروزی در شهر اصفهان بود. این رستوران با منویی ایرانی و سنتی مورد استقبال مشتریان نوروزی قرار گرفت.

13. رستوران قلعه سفید (white castle / قلب سفید)

این رستوران که یکی از معروف‌ترین برندهای غذایی در ایالات متحده است برای اولین بار با هنر و توانایی‌های سرآشپزان توانمند ما وارد آسیا شد. مدیر این رستوران پس از ابراز علاقه به تهیه اسلایدر‌هایی به سبک وایت کسل قراردادی با تیم پیمونه منعقد کرد که طبق آن این تیم موظف شد که فرمول تهیه اسلایدر و انواع سس‌های آن را ظرف مدت کوتاهی تحویل دهند.متخصصان ما با تلاش فراوان و با هم‌فکری با سایر همکاران در کشور‌های دیگر اسلایدر را تهیه کردند. قلعه سفید در سال 95 شعبه 2 خود را با نام قلب سفید و دکوری خیره‌کننده و تجهیزات به روز دنیا در خیابان سعادت آباد اصفهان افتتاح کرد و در اواخر 95 هم شعبه 3 خود را در خیابان احمد آباد افتتاح کرد تا همشهریان اصفهانی در تمام نقاط اصفهان بتوانند دسترسی سریع و آسان به محصولات این برند دوست‌داشتنی داشته باشند‌. این مجموعه در صدد اعطای نمایندگی به شهر‌های شیراز، تهران، مشهد و کیش نیز است.

14. رستوران برنسی

رستوران برنسی در خیابان فارابی کارنامه‌ای عالی برای آموزش انواع ساندویچ و غذای گریل بود . این ساندویچ فروشی که فقط روی غذای بیروی‌بر تکیه کرده، منویی کامل و جامع از انواع ساندویچ دارد. تیم آشپزان پیمونه با بررسی منو‌های روز دنیا منوی کاملی تهیه کرده و طی دوره‌ای این منو را آموزش داده و برای راه اندازی این مکان نیز به مدت 10 روز در محل این رستوران حضور داشتند.

15. رستوران برگر هوم (پلانی)

این رستوران که به صورت تخصصی در زمینه انواع برگر فعالیت می‌کند در سال 1393 در مجموعه سیتی سنتر اصفهان افتتاح شد. سیتی سنتر اصفهان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌های تجاری کشور است. این مجموعه در یکی از طبقات خود یک مجموعه غذایی راه اندازی نموده است تا جهت رفاه حال افراد تمامی امکانات رفاهی مهیا باشد. این مجموعه غذایی با نزدیک به 20 غرفه، محلیست برای حضور بهترین برندهای غذایی کشور. متخصصان و کارشناسان پیمونه با تدوین منویی منحصر به فرد رستوران برگر هوم را در یکی از این غرفه‌ها راه اندازی کرده و با موفقیت جهت ادامه فعالیت به سرمایه‌گذاران آن تحویل دادند .

16. کافه رستوران تنیس

کنار زمین‌های تنیس ارتش واقع در خیابان هزار جریب، انتهای خیابان کارگر اصفهان، این کافه رستوران واقع شده. این رستوران با تکیه بر نوشیدنی‌های سالم و غذاهای سلامت و ورزشی با هدف ارائه خدمات به ورزشکاران افتتاح گردید. تمامی محصولات این مرکز بر پایه غذای سالم بوده و به عنوان یک پروژه موفق در این زمینه می‌تواند آغازی باشد برای اصلاح فرهنگ غذایی جامعه.

17. جوجه ذغالی کیانوش

منطقه خانه اصفهان کنار ساختمان‌های پنج طبقه مجموعه‌ای افتتاح گردید با تکیه بر انواع طعم‌ها و مزه‌های مختلف جوجه کباب ذغالی‌. کیانوش تنها به ارائه انواع جوجه به صورت تخصصی پرداخته و نزدیک به 6 طعم جوجه در این طباخی ارائه می‌کند. استقبال بی‌نظیر مشتریان از این طرح منحصر به فرد صاحب این مجموعه را به فکر افتتاح شعب جدید در اولین فرصت وا داشته.

18. دونر کباب ژابیز

اولین تجربه حرفه‌ای ‌ مجموعه پیمونه در راه اندازی دونر کباب استانبولی منجر به افتتاح ژابیز گردید‌. این فست فود واقع در خیابان مرداویج‌، چهار راه فارابی اصفهان بوده و با توجه به بورس شدن این منطقه در زمینه رستوران و مواد غذایی‌، ژابیز نیز بسیار حرفه‌ای و پر قدرت شروع به کار کرد‌. تکیه این مجموعه ارائه دونر کباب (گوشت و مرغ ) با دستور اصلی ترکی آن بود که با استقبال مشتریان نیز همراه شد. ارائه سس‌های حرفه‌ای جهت تهیه دونر کباب و همچنین آموزش نیروهای مجموعه جهت برش گوشت و مرغ مخصوص دونر کباب و همچنین مزه‌دار کردن آن از جمله خدمات پیمونه بود.

19. کافه رستوران مک (اهواز)

مدیران این مجموعه با توجه به رزومه کاری آموزشگاه پیمونه برای راه اندازی این مجموعه عظیم قراردادی 1 ماهه با ما امضا کردند‌. بر طبق این قرارداد کارشناسان پیمونه به مدت یک ماه مسئول راه اندازی و اجرایی کردن تمامی بخش‌های این مجموعه شدند. کافه رستوران مک در مساحتی حدود 700 متر مربع واقع در محله زیتون اهواز در مجاورت پاساژ زیتون واقع شده. این مجموعه به صورت مولتی بوده و چندین کاربری مختلف در بخش‌های مختلف برایش در نظر گرفته شده. طبقه پایین که مجموعه غذای بیروی‌بر‌، بار چای و آب میوه (انواع ماکتل و آب میوه‌های ترکیبی) بوده و همچنین سلف سرویس بستنی در طعم‌های مختلف و  انواع میلک شیک نیز در این طبقه تعبیه گردیده. این طبقه با دکوری شاد و متفاوت بیشتر تکیه خود را بر مشتریان گذری در این محله پر ازدحام قرار داده. طبقه بالا که دکوری کلاسیک و فضایی مبله می‌باشد برای مشتریان حضوری در نظر گرفته شده. کافی شاپ این مجموعه در طبقه بالا با تکیه بر انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و انواع کیک و شیرینی تجهیز گردیده. علاوه بر محصولات کافی شاپی؛ انواع غذا و پیش‌غذا مانند پیتزا‌، پاستا‌، لازانیا‌، برگر و استیک نیز در این طبقه به صورت کاملا حرفه‌ای سرو می‌شود. موسیقی زنده و محیطی آرام و دوست‌داشتنی از خصوصیات اصلی این مجموعه است. این پروژه برگ زرین دیگری بود در سابقه فعالیت‌های مجموعه پیمونه که به اعتراف مدیران این مجموعه با موفقیت صد درصدی به انجام رسید‌. با توجه به موفقیت این پروژه مدیران و سرمایه‌گذاران آن مصمم به افتتاح شعب متعدد این مجموعه در شهر‌های آبادان‌، شیراز‌، اصفهان‌، مشهد‌، تهران و… شدند. امید است که روند افتتاح چنین مجموعه‌هایی با موفقیت و بازگشت سرمایه مدیران آن ادامه داشته باشد .

20. فست فود ترنج (شهرستان شوشتر)

مدیران فست فود ترنج پس از آشنایی با فعالیت‌های مجموعه پیمونه و بررسی کافه رستوران مک تصمیم به همکاری با ما گرفتند. ترنج بزرگ‌ترین فست فود شوشتر، این شهر زیبا و تاریخی بوده و با توجه به نیاز این شهر به چنین مجموعه‌ای از روز افتتاحیه با استقبال بی‌نظیری همراه بود‌. تنوع غذایی و کیفیت بالای مواد اولیه دلیل اصلی موفقیت این مجموعه بوده و هست.

21. فست فود آقای الف

دکوری زیبا و چشم‌نواز فست فود آقای الف در خیابان آپادانا دوم‌، اصفهان نظر تمامی رهگذران را به خود جذب می‌کند. این فست فود به درخواست مدیران و سرمایه‌گذاران آن از منویی بسیار غنی و مفصل برخوردار بوده و با ارائه بیگ برگر‌های خود توانسته در زمانی کوتاه نامی در میان فست فود‌های اصفهان برای خود دست و پا کند. انواع پیتزا و ساندویچ‌های متنوع منویی کامل برای این فست فود ایجاد کرده. نوروز 94 آغاز کار این مجموعه بود و از ابتدا با تکیه بر رضایت مشتری و کیفیت بالای خود توانست موفقیت خود را تثبیت کند.

22. گوانجی

گوانجی در زبان زیبا و غنی فارسی به معنی پهلوان بوده و نام فست فودی کوچک و زیباست در خیابان چهارباغ بالای اصفهان. این پروژه از ابتدا زیر نظر کارشناسان پیمونه تجهیز گردید و سپس با منویی همه‌پسند در فروردین 1394 شروع به فعالیت نمود. کارشناسان پیمونه معتقدند که تمام مراحل تهیه و تولید غذا باید در منظر مشتری باشد تا مشتری بداند که غذایی که سفارش می‌دهد چگونه تولید می‌شود. این کار از نظر تکنیکی کاری بسیار دشوار است اما گوانجی تمام این ریزه‌کاری‌ها را مد نظر قرار داده و در آن شما به عنوان مشتری از ابتدا تا انتها همراه با مراحل تولید غذای خود هستید. گوانجی به دنبال گسترش این ایده در شعبات دیگر خوبه و در صدد افتتاح شعب جدید است.

23. بی پلاس

منطقه مرداویج و میدان برج اصفهان سالیان اخیر تبدیل به قطب گردشگری داخلی اصفهان گردیده است‌. بی پلاس نسل جدیدی از ساندویچ در دنیاست. ساندویچ‌های پنینی که نوعی ساندویچ تست شده است اصلی‌ترین محصول این برند خواهد بود. کارشناسان پیمونه به درخواست سرمایه‌گذاران بی پلاس این سبک ساندویچ را در این محل راه‌اندازی کرده و سس‌های جدیدی برای این محصول تدارک دیدند‌. سس‌های پنینی هیچ کدام مایونز نداشته و نان این محصول با دستور منحصر به فردی تهیه شده و ارائه می‌شود. در ابتدای کار مشتریان با شک به این محصول جدید نگاه کرده ولی پس از مدت کوتاهی این مکان و غذای انحصاری آن طرفداران فراوانی جذب کرده و با موفقیت فعالیت خود را ادامه داد.

24. آسمان (بادرود)

شهر بادرود واقع در نزدیکی نطنز و در مسیر امامزاده آقا علی عباس قرار داشته و شهری توریستی – زیارتی است. این شهر با توجه به حجم مسافر و پتانسیل بالای آن تا کنون مجموعه غذایی در خوری نداشته است ولی اکنون مجموعه آسمان متشکل از رستوران و کافه؛ مجموعه کاملی بوده که توانسته خدمات شایانی به همشهریان خود و همچنین مسافرین عزیز ارائه کند. این مجموعه با شعار غذای با کیفیت و البته با قیمت مناسب شروع به کار کرده و تا کنون توانسته این اهداف را جامه عمل بپوشاند.

25. رستوران بوراک

در رزومه کاری آموزشگاه پیمونه جای خالی یک رستوران فرنگی کلاسیک بسیار احساس می‌شد. رستوران بوراک به درخواست مدیران و سرمایه‌گذاران آن در سال 94 در خیابان آپادانا دوم با قدرت و دکور بسیار زیبا و چشم‌نواز آغاز به کار کرد. منوی این مجموعه متشکل از غذاهای قالبا ایتالیایی بوده به همراه چند غذای بین المللی دیگر. علاوه بر غذاهای متنوع، منوی نوشیدنی این مجموعه با تکیه بر انواع نوشیدنی‌های طبیعی و ماکتل‌ها (نوشیدنی‌های ترکیبی) مکملی بسیار حرفه‌ای برای غذاهای بوراک است. ارائه پیتزا به سبک کاملا ایتالیایی (داخل تنور سنگی) و همچنین سرو تمامی غذاها به صورتی بشقابی و پرسی همراه با طراحی فکر شده و دورچین‌های متنوع و همچنین غذای اختصاصی رستوران بوراک با نام “گولاش” که غذایی اصالتا مجارستانی محسوب می‌شود از نکات برجسته این مجموعه است.

26. کافه جیم

مجموعه کافی شاپ‌های “جیم” قصد دارد به صورت تخصصی در باشگاه‌های ورزشی کشور فعالیت نماید. این مجموعه اولین بار در یکی از بهترین و مجهز‌ترین باشگاه‌های اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود. باشگاه امپراطور واقع در خیابان هزارجریب نزدیک به دروازه شیراز قرار داشته و بسیار باشگاه مجهز و حرفه‌ای است. حساسیت طراحی منو برای این مجموعه تکیه بر غذای سالم و نوشیدنی‌های سالم و انرژی‌زا بود . استفاده از گوشت شتر مرغ و همچنین آب میوه‌های ترکیبی از عناصر شاخص منوی این مجموعه است. طبخ غذا بدون روغن و با نان‌های سبوس‌دار و بسیاری نکات دیگر از ظرافت‌های این پروژه بود. مدیران این مجموعه در نظر دارند که شعبه‌های دیگر خود را در سایر باشگاه‌های ورزشی دایر کرده تا بتوانند خدمات شایانی به ورزشکاران ارائه کند.

27. رستوران بین المللی بارمانی

یکی از منحصر به فرد‌ترین پروژه‌های تیم پیمونه‌، رستوران بین المللی بارمانی واقع در خیابان آپادانا اول (اصفهان) است‌. منحصر به فرد بودن این پروژه به دلیل منوی مدرن و نوع ارائه متفاوت محصولات است. تمامی ساندویچ‌های مجموعه بارمانی در نان‌های کوچک و در بشقاب‌هایی طراحی و تزیین شده به همراه دورچین‌های متنوع سرو می‌شود. تمامی پیتزاهای این مجموعه به سبکی خاص بوده که برای ارائه آن کارشناسان پیمونه مدت زمان زیادی وقت و انرژی صرف کرده تا بتوانند محصولی کاربردی و در عین حال باب طبع مشتری تهیه کنند. در این مجموعه منوی کامل صبحانه نیز سرو می‌شود که این منو بر پایه چندین صبحانه بین المللی تهیه و تنظیم گردیده. دمنوش‌های حرفه‌ای و نوشیدنی‌های گرم و ماکتل‌های انحصاری این مجموعه همه گویای یکی از منحصر به فرد‌ترین رستوران‌های اصفهان است.

28. کابان برگر

غرب تهران و در منطقه پر جمعیت آیت الله کاشانی و فلکه دوم صادقیه مغازه‌ای بسیار شیک و مدرن و تنها با دو محصول توسط تیم پیمونه راه‌اندازی گردید‌. کابان برگر واقع در خیابان بهنام بر پایه همبرگر و مرغ گریل منویی بسیار جذاب و متنوع را ارائه می‌کند. سس‌های اختصاصی و کارشناسی شده از خصوصیات منحصر به فرد این مجموعه بوده و در ابتدای کار بسیاری از مشتریان مشکل‌پسند را با توجه به تنوع بسیار زیاد برگر و ساندویچ در تهران مجذوب خود کرد .

29. رستوران ایتالیایی ورونا

کارشناسان پیمونه برای رستوران ورونا طرح یک تنور ایتالیایی را اجرایی کردند‌. این تنور با مهندسی معکوس تنور سنتی پیتزای ایتالیایی ساخته و اجرایی شد. در بدنه این تنور 1500 کیلو نمک دریا به کار رفته است‌. نمک دریا علاوه بر حفظ حرارت و عایق نمودن فر طعمی منحصر به فرد به پیتزاهای پارویی این مجموعه داده است‌. آشپزخانه این مجموعه کاملا برای یک رستوران حرفه‌ای ایتالیایی تجهیز گردیده است‌. منوی ایتالیایی این مجموعه در اصفهان بی‌رغیب بوده و توانسته است در منطقه خانه اصفهان و البته استان اصفهان مشتریان مشتاق و پر و پا قرصی را برای خود داشته باشد‌.

30. رستوران سرای سلطان

بافت تاریخی اصفهان در نزدیکی میدان نقش جهان با وجود ازدحام توریست‌های داخلی و خارجی همیشه نیازمند ارائه غذای سنتی و ایرانی با کیفیت است‌. سرآشپزان پیمونه در راستای این نیاز منطقه با همکاری سرمایه‌گذاران رستوران سرای سلطان را تجهیز و راه‌اندازی کردند. این رستوران با تکیه بر غذای سنتی ایرانی و ارائه غذاهایی با کیفیت و طعم‌هایی واقعی از غذای ایرانی در بهار 95 آغاز به کار کرد و با توجه به نیاز منطقه‌، از روزهای ابتدایی مورد استقبال توریست‌ها و کاسبان منطقه بازار سنتی اصفهان قرار گرفت‌. انواع کباب ایرانی و خورشت‌های سنتی از فاکتورهای اصلی منو این رستوران است‌.

31. گاریچی برگر

شاهین شهر اصفهان از قدیم‌الایام محل زندگی جنوبیان خون‌گرم و خوش‌خوراک ایران عزیز بوده و غذاهای جنوبی در این شهر رونق فراوانی داشته و دارد‌. شهر فلافل و سمبوسه و کپه‌، اهوازی کوچک را در کنار اصفهان بزرگ رقم زده است‌. در این شهر با ذائقه‌هایی سخت‌پسند ، ارائه فست فود‌های کلاسیک نیازمند منویی کامل و متفاوت و البته طعم‌هایی فکر شده و سازگار با خواسته‌های مردمان آن است‌. در اوایل تابستان 95 سرآشپزان پیمونه با توجه به تجربیات خود در شهر‌های جنوبی و پروژه‌های موفق قبلی اقدام به راه اندازی گاریچی برگر در شاهین شهر اصفهان کرده و توانستند با ارائه منویی متفاوت و غذاهایی پر ادویه و طعم، نظر مشتریان سخت‌گیر را جلب کنند‌. سرمایه‌گذاران گاریچی پس از اتمام پروژه با اعلام رضایت کامل از خدمات پیمونه این مجموعه را تابلویی موفق برای خدمات پیمونه دانستند‌.

32. فست فود هورمز

هورمز در خیابان مهرداد اصفهان، یک فست فود ساده و کلاسیک با منویی همه‌پسند است‌. فست فود هورمز با منویی از ساندویچ‌های متفاوت و پیتزاهای کلاسیک در این خیابان که پاتوق علاقه‌مندان به فست فود در اصفهان است توانست در این رقابت ‌گوی سبقت را ربوده و مشتریان خاص خود را جذب کند.

33. کافه، رستوران خواجه نصیر

در ادامه همکاری با دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران به عنوان مشاور ارشد غذا و نوشیدنی و به درخواست مدیران این مجموعه جهت تاسیس یک کافه رستوران کوچک در محل سلف دانشکده برق این مجموعه‌؛ کارشناسان پیمونه با ارائه منویی متشکل ار انواع نوشیدنی گرم و سرد‌، ساندویچ‌های پنینی ساده و متفاوت‌، میان‌وعده‌های سالم و هم‌چنین منوی صبحانه جهت رفاه حال دانشجویان این مجموعه را راه اندازی کرد. این کافه رستوران از مراحل ابتدایی ساخت تا تجهیز‌، آموزش و راه اندازی زیر نظر سرآشپزان پیمونه بوده و همچنان مشغول به خدمات‌دهی به دانشجویان و آینده‌سازان ایران عزیز است‌.

34. آدنا کباب

آدنا نام ادویه‌ای خوش‌عطر و طعم در غذاهای ترکیست که کباب آن نیز از پرطرفدارترین غذاها در ترکیه و سایر کشور‌ها محسوب می‌شود. مرداد 95 تاریخ ورود این کباب با برند آدنا به اصفهان بود‌. علاوه بر انواع کباب در وعده غذایی نهار به پیشنهاد کارشناسان پیمونه در منوی شب این مجموعه ساندویچ‌هایی مدرن به نام “پیادینا” نیز گنجانده شد‌. پیادینا که نوعی ساندویچ رپ متعلق به کشور ایتالیاست با کباب‌های مختلف تهیه گردیده و با سه طعم سس متفاوت و متنوع در مجموعه آدنا به مشتریان ارائه می‌شود. آدنا کباب در چهار راه فارابی اصفهان چشمان زیادی را به خود خیره کرده است تا شاهد موفقیت روز افزون این عزیزان و شعبه‌های دیگر این مجموعه در اصفهان و سایر نقاط ایران باشند‌.

35. اورگانو (آویشن)

سرمایه‌گذاران رستوران اورگانو در فاز 2 فودکورت سیتی سنتر با توجه به تحصیل و زندگی در کشور امارات متحده قصد شبیه سازی رستوران “زعتر و زیت” در اصفهان را داشتند‌. با جلسات فراوان و متعدد بعد از قرارداد با این عزیزان، منویی بر پایه ساندویچ‌های رپ و پیتزا با طعم و عطر زعتر برای این عزیزان تهیه گردید‌. با وجود تعداد فراوان رستوران‌های موجود در فاز 2 سیتی سنتر و بازار رقابتی آن، نیاز به فاکتورهای رقابتی زیادی برای موفقیت در این مجموعه بود. اورگانو فاکتورهای موفقیت را در منوی جدید و طعم متفاوت خود خلاصه کرده. استفاده از مواد اولیه مرغوب و همچنین تکیه بر دستورات غذایی فکر شده توانست اورگانو را در رقابت با برند‌های مطرح در فاز 2 خیلی سریع تبدیل به نامی مطرح در اصفهان کند. مدیران رقبای سرشناس و همچنین مدیران ارشد سیتی سنتر در زمانی کم‌تر از یک ماه به مشتریان پر و پا قرص اورگانو تبدیل شدند و این خود مهر تاییدی بود بر منوی علمی و متفاوت این مجموعه.

36. کافه زرین

مجموعه پرواز در منطقه مرداویج اصفهان در مساحتی بسیار وسیع جزو زمین‌های ارتش است‌. ارتش در سال‌های اخیر با تدبیر فرماندهان خود به این نتیجه رسیده است که بتواند از این زمین‌ها برداشت تجاری داشته باشد‌. مجموعه پرواز با توجه به این سیاست تشکیل و روز به روز پیشرفت کرد تا تبدیل به مجموعه‌ای فروشگاهی‌، تفریحی‌، ورزشی شد. خانواده زرین از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گل و گیاه در اصفهان هستند که در مجموعه پرواز گلخانه‌ای بزرگ تاسیس کرده و در کنار آن کافه‌ای متفاوت را بنا نهاده‌اند‌. این کافه با منویی سرد و گرم و با تکیه بر ماکتل‌های متنوع افتتاح گردید و در نظر دارد در فازهای بعدی شربت‌خانه و فست فود را نیز به مجموعه خود اضافه کند. فضای باز پذیرایی و آلاچیق‌های چوبی و البته گل گیاه‌های متنوع و زیبا متفاوت‌ترین کافه اصفهان را پدید آورده است‌.

37. آقای الف پلاس

پس از 2 سال فعالیت موفق “آقای الف” این بار سرمایه‌گذاران این مجموعه تصمیم به تاسیس شعبه دوم خود در یکی از بزرگ‌ترین ‌غرفه‌های فودکورت فاز 2 سیتی سنتر اصفهان گرفتند‌. با مشاوره‌های کارشناسان پیمونه تصمیم به ارائه منویی متفاوت و رقابتی در این مجموعه گرفته شد‌. ارائه پیتزای ایتالیایی واقعی در تنور ساخته شده از آجر و نمک دریا و همچنین ساندویچ‌های متنوع و جدید به سبک بیگ برگر‌های شعبه اول‌؛ خط مشی اصلی این مجموعه در سیتی سنتر اصفهان خواهد بود‌. امید است که با منوی فوق حرفه‌ای و ارائه متفاوت‌ترین غذاها این مجموعه بتواند بهترین خدمات را به همشهریان عزیز ارائه کند.

38. کافه رستوران مک 2

پایان سال 95 را باید آغاز شعبه‌های 2 دانست‌. کافه رستوران مک که شعبه 1 آن نیز توسط تیم پیمونه راه اندازی شده بود در اسفند 95 شعبه 2 خود را در خیابان کیانپارس اهواز با حضور و مشاوره تیم پیمونه افتتاح کرد‌. این مجموعه با تغییرات جزئیِ منو در بورس رستوران‌ها و فست فود‌های اهواز (خیابان کیانپارس) فعالیت خود را آغاز کرد‌. از تغییرات اصلی در منو اضافه شدن چندین مدل کباب برای منو ظهر این مجموعه و چند مدل ساندویچ در منوی فست فود آن است. مردمان خون‌گرم خوزستان همیشه مشوقان خوبی برای ما بوده و هستند و فعالیت‌های تیم ما همیشه مورد علاقه این عزیزان بوده است‌.

39. ساندویچ داربو

در بافت سنتی اصفهان و نزدیک به مرکز شهر، داربو با مشورت و همکاری کارشناسان پیمونه افتتاح گردید‌. این مجموعه با منویی ساده اما طعم‌ها و سس‌هایی خوش‌طعم و متفاوت کار خود را آغاز کرد‌. شعار اصلی این مجموعه غذای با کیفیت با قیمت مناسب بود که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار گرفت و توانست از همان ابتدا با فروشی مناسب در میان رقبا قد علم کند‌.

40. سالاد بار کاهوویچ

مجموعه پیمونه در راستای ارائه غذای سالم و تقویت سلامت جامعه قدم‌های زیادی در طول فعالیت خود برداشته است‌. کاهوویچ پروژه‌ای در پاییز 96 است که اولین سالاد بار تخصصی اصفهان نام گرفت‌. مجموعه کاهوویچ با نگاهی تخصصی به مقوله غذای سالم و سالاد‌های همراه با پروتئین توانست خیلی سریع جای خود را در دل علاقه‌مندان به غذا در اصفهان باز کند‌. ارائه انواع سالاد‌های حرفه‌ای و 6 سس به انتخاب مشتری و همچنین پروتئین گرم (مرغ‌، ماهی و گوشت) همراه سالاد جذابیتی وصف‌نشدنی را برای مخاطبان این مجموعه همراه داشته است‌. علاوه بر سالاد‌های شناسنامه‌دار و سالاد انتخابی مشتری از تاپینگ مواد اولیه تازه و متنوع کاهوویچ‌، اسلایدر‌های مرغ‌، ماهی و گوشت نیز به سبک گریل و بدون روغن در این مجموعه به مشتریان ارائه می‌شود. کاهوویچ با شعار “هوای سلامتی شما را داریم” وارد عرصه رقابت شده و توانسته در زمانی کوتاه اسمی میان برندهای غذا در اصفهان برای خود دست و پا کند.

41. فست فود گریلو

فست فودی کوچک در خیابان مهرداد اصفهان که به یکی از پر رونق‌ترین خیابان‌های این شهر در زمینه غذا تبدیل شده است‌. گریلو به درخواست و مشاوره تیم پیمونه با کانسپتی متفاوت شروع به کار کرد‌. تمام غذاهای این مجموعه از جمله ساندویچ‌، برگر‌، مرغ و حتی پیتزاها با سایزی کوچک ارائه می‌شوند‌. همین مسئله به سرعت گریلو را در اصفهان مشهور کرد و توانست در کنار برندهای دیگر غذایی نامی برای خود دست و پا کند‌. نقطه قوت دیگر این مجموعه نوع و شکل بسته‌بندی غذا‌ها بود که برای اولین به این شکل و با این کیفیت در اصفهان ارائه شد‌. گریلو که فقط مجموعه‌ای بر پایه غذای بیرون‌بر است در اواسط سال 99 شروع به کار کرد و به زودی با پتانسیل بالای خود آماده شد برای تاسیس شعب جدید و اعطای نمایندگی .

44. کمپ دشت گز گچساران

این کمپ با ارائه روزانه 1000 غذا یکی از بزرگ‌ترین کمپ‌های نفتی کشور است‌. رستوران کمپ دشت گز روزانه در وعده‌های نهار و شام دو نوع غذا (معمولی و رژیمی) برای کارکنان شرکت نفت ارائه می‌کند. اردیبهشت ماه 92 تیم پیمونه به عنوان پیمانکار قراردادی یک ساله با شرکت نفت و گاز گچساران منعقد کرد و بر طبق این قرارداد وظیفه تهیه غذای این کمپ در مدت یک سال را عهده‌دار شد که به لطف پروردگار این پروژه سنگین با موفقیت اجرا گردید.

45. فست فود بومرنگ(کاشان)

شهر تاریخی کاشان در استان اصفهان با توجه به ظرفیت های توریستی با کمبود مراکز غذایی و رستوران مواجه است. در سال 1398 پس از جلسات برگزار شده با سرمایه گذارانی از این شهر تصمیم به راه اندازی مجموعه بومرنگ با تکیه بر منوی متشکل از انواع فست فود در این شهر گرفته شد. در اواسط این سال مجموعه بومرنگ افتتاح گردید و مورد استقبال بسیار خوب از طرف کاشانی های عزیز قرار گرفت.

46. کافه اینبار

یکی از کافه های قدیمی و خوش نام اصفهان واقع در چهار راه فارابی اصفهان برای اضافه کردن میان وعده و صبحانه در جلسات مشاوره با کارشناسان پیمونه قراردادی منعقد کردند. طبق این قرارداد کوتاه مدت تیم پیمونه در راستای افزایش منو و با توجه به کانسپت این مجموعه اقدام به آموزش پرسنل کافه اینبار در جهت ارائه ساندویچهایی به سبک رپ در منوی این کافه کردند.

47. پنینی مارنون

محله قدیمی مارنون واقع درکنار پل مارنون اصفهان. مغازه ای کوچک که با هدف ارائه ساندویچهای پنینی پا به عرصه رستورانها و فست فودهای اصفهان گذاشت. این مجموعه با تنوع منوی غذایی و ساندویچهای پنینی متفاوت با سسهای منحصر به فرد کار خود را شروع کرد.

48. عمارت قجری (ابرکوه-یزد)

عمارتی با قدمت صدها سال در شهری به قدمت هزاران سال. عمارت قجری واقع در شهر ابرکوه از توابع یزد با سرمایه گذاری بسیار گسترده و بازسازی مجدد تبدیل به هتلی زیبا و مجلل شده است. این مجموعه مجلل نیاز به سرویس غذایی در خور اسم آن داشت که با تصمیم سرمایه گذار مجموعه قراردادی با تیم پیمونه منعقد گردید. فاز اول قرارداد در جهت منوی غذای فرنگی و صبحانه مجموعه عمارت قجری بود که در طول مدت حضور 10 روز تیم سرآشپزان پیمونه در این مجموعه به بهترین شکل و با رضایت کامل کارفرما و همچنین بازخورد بسیار عالی مشتریان و توریستهای این شهر به پایان رسید. در فاز دوم قرار است که به زودی منوی نهار به این مجموعه اضافه شود. پیشنهاد میکنیم اگر به این شهر زیبا سفر کردید در هتل عمارت قجری سکونت کرده و از فضای زیبا و غذای با کیفیت و البته برخورد و مهربانی مردمان و پرسنل آن لذت ببرید.

49. بال لند (سلامت کده مشتاق)

مجموعه ورزشی سلامتیان واقع در پارک مشتاق در نزدیکی پل غدیر اصفهان با سرمایه گذاری آقای سلامتیان بازسازی و به بهره برداری رسید. این مجموعه علاوه بر زمینهای ورزشی متنوع یک کافه رستوران بسیار زیبا را در خود جا داده است. این کافه رستوران با نام بال لند در فضای پارک به ارائه سرویس پرداخته و علاوه بر این فضا پشت بام مجموعه نیز به بهره برداری رسید. منویی متشکل از انواع نوشیدنی گرم و سرد و خوراک های فست فودی شاکله اصلی این مجموعه است. با توجه به موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد این مجموعه، از نقطه افتتاح تا زمان بهره برداری فاصله کمی برای سرماه گذاران آن بود.

50. کافه پناه

کافه پناه از پروژه های کوچک اما دوست داشتنی مجموعه پیمونه است. این کافه واقع در خیابان وحید-ابتدای باغ دریاچه توسط سه برادر اداره می شود. برادران ابراهیمی برای ارتقا منوی خود و اضافه کردن چند پاستا و میان وعده با کارشناسان ما در جلسات مختلف به توافق رسیدند و قرار بر این شد که طبق یک قرارداد کوتاه مدت این موارد به منوی کافه در حال کار آنها اضافه شود. پس از اضافه شدن این موارد و آموزش پرسنل تغییرات چشم گیری در روند کار این کافه اتفاق افتاد و این موضوع باعث رونق بیشتر این مجموعه شد.

51. خانه سیب زمینی بیشه

آقای شایگان در چندین جلسه تصمیم به افتتاح مجموعه ای متفاوت در اصفهان گرفتند. مغازه ای در بیشه حبیب اصفهان و مشرف به رودخانه زاینده رود مکانی بود که ایشان برای این منظور در نظر گرفتند. منویی بر پایه سیب زمینی، متشکل از سیب زمینی سرخ کرده با نزدیک به 8 سس متفاوت، کمپیر(سیب زمینی شکم پر)، ذرت تنوری و پس از فاز اول اضافه شدن منوی پیتزا و گریل به این مجموعه.

52. حاج زرگرباشی

خانواده حاج زرگرباشی، خانواده ای شناخته شده در صنعت غذا در اصفهان هستند. این خانواده از بزرگترین پیمانکاران غذا در ایران هستند که سالیان سال است به صورت خانوادگی در این حرفه فعالند و از آنها به خوش نامی یاد می شود. در جلسات مشاوره و با تصمیم ایشان قرار بر این شد که مجموعه جدید منویی متفاوت داشته و با سبک و شکلی منحصر به فرد ارائه شود. مجموعه غذایی حاج زرگر باشی واقع در خیابان کارگر و در کنار سازمان فنی و حرفه ای اصفهان واقع شده است. مجموعه ای بسیار بزرگ متشکل از دو آشپزخانه، یک کافه، دو سالن مسقف، 6 آلاچیق و در حدود 25 میز در فضای باز؛ نیازمند منویی کامل و متفاوت بود. منویی متشکل از انواع خوراکهای فرنگی، پیتزا، غذاهای گریل، و انواع استیک این مجموعه با استفاده از تکنولوژی sous vide (این تکنولوژی به عنوان پخت “تحت خلا” تعریف می شود ، فرآیند پخت و پز مواد غذایی بسته بندی شده (وکیوم شده) با خلا و غوطه ور در آب است که به آهستگی روی دمای خاصی تنظیم می شود sous vide . از کنترل دقیق دما برای پخت دقیق، یکنواخت و با حفظ بافت و طعم مواد غذایی استفاده می کند. دستگاه سووید توسط یک سر آشپز فرانسوی در اواسط سال 1970 میلادی ساخته شد و امروزه در بسیاری از آشپزخانه های صنعتی در حال کار می باشد .) توانست طعم و بافتی جدید را به خوراکهای اصفهان وارد کند. علاوه بر این موضوع نحوه ارائه سرویس استیک در این مجموعه با استفاده از ترولی و در کنار میز مشتری است که این موضوع نیز به جذابیت منوی مجموعه کمک شایانی کرده است. منویی جذاب از پیتزاهای متفاوت با طعم و تاپینگی منحصر به فرد. ساندویچهایی استاندارد شده و پاستاهایی با دستورات اصلی از دیگر مولفه های این مجموعه است.

53. مجموعه راهرو

راهرو در فارسی به معنای دالان است و کسی که در مسلکی به راهی می رود. در انگلیسی به معنای corridor (کریدور) می باشد مجموعه زنجیره ای راهرو در اواسط 1400 با ایده خدمات رسانی در حوزه غذا و نوشیدنی و با رویکرد ارائه محصولات با کیفیت و توجیح اقتصادی مناسب برای رفاه حال مصرف کننده پا به عرصه نهاد. شعار اصلی راهرو “ثبات کیفیت بر پایه انصاف” است. ما در راهرو وظیفه اجتماعی خود می دانیم علاوه بر حفظ انصاف و ثبات کیفیت شرایطی را فراهم کنیم تا نیروهای جوان حرفه ای بیاموزند و همه اقشار جامعه بتوانند از خدمات ما استفاده کنند. ما بر آنیم که “راه رو” تعهد و اخلاق باشیم جملات مذکور ابتدای متن پروپوزال مجموعه راهرو است. برادران آقایی با قراردادی تیم پیمونه را به عنوان مشاور دائمی خود برای عملی کردن ایده راهرو انتخاب کردند. این مجموعه ایده ای است برای ایجاد کافه بیکری های زنجیره ای در اصفهان، ایران، آفریقای جنوبی و کانادا که در آینده حتما از این مجموعه بیشتر خواهید شنید. شعب ابتدایی راهرو در بیمارستان شریعتی، دانشگاه صنعتی اصفهان، کوچه پشت مطبخ(میدان نقش جهان)، مجموعه ورزشی آرامان(خیابان جهاد) و خیابان نظر است که در تمام شعبات نوشیدنی های گرم و سرد با بهترین کیفیت و البته منصفانه ترین قیمت به همراه شیرینی های متنوع که همه در کارگاه خود راهرو با برند ویوون تهیه می شوند شروع به کار کرده اند.