سوالات متداول

متاسفانه ما تنها یک شعبه در ایران و در خیابان مشتاق اول در شهر اصفهان داریم . اما به دنبال افتتاح شعبات دیگر در سایر نقاط کشور هستیم

بله در صورتی که تمایل دارید یک شعبه از آموزشگاه پیمونه را در شهر خود تاسیس کنید با ما تماس بگیرید . ما میتوانیم شما را راهنمایی کنیم تا بتوانیم مراحل همکاری و افتتاح شعب را پیش ببریم . جهت این کار شما لازم نیست مجوز تاسیس دریافت کنید ما از سازمان فنی و حرفه ای اصفهان مجوز شعبه را گرفته و با همکاری شما یک پیمونه جدید در شهر شما تاسیس می کنیم

آموزشگاه پیمونه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای است . ما دوره های استاندارد سازمان فنی حرفه ای را در شاخه های خدمات تغذیه ای ، صنایع غذایی و گردشگری و هتل داری برگزار می کنیم . شما پس از ثبت نام در دوره ها کلاسهای آموزشی را پشت سر گذاشته و جهت آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی خواهید شد . پس از موفقیت در آزمون مدرک با عنوان دوره و ساعت برای شما صادر خواهد شد . به غیر از این دوره ها آموزشگاه پیمونه ، دوره های تخصصی نیز برگزار می کند این دوره ها با همکاری متخصصین هر رشته برگزار می شود . دوره های تخصصی ما مدارکی از آکادمی های خارج از کشور دارند . دقت کنید این مدارک صرفا گواهی پایان دوره است از تعدادی آکادمی معتبر در کشورهای مختلف . آموزشگاه پیمونه کلاسهایی تک جلسه ای نیز برگزار می کند . هدف از این کلاسها آشنایی و آموزش هنرجویان با جدیدترین مطالب دنیای غذا و نوشیدنی است . این کلاسها به صورت ماهانه برنامه ریزی می شود و از طریق سایت و شبکه های اجتماعی ما اطلاع رسانی می شود 

خیر ، اما در صورت تمایل شما با هزینه ۵۰۰۰۰ تومان گواهی نامه ای از آموزشگاه با مهر برجسته به شما اعطا خواهد شد .

خیر متاسفانه ما فقط آموزشگاه هستیم و به این دلیل که پروژه های راه اندازی و پیمانکاری زیادی در سال اجرا می کنیم زمانی برای ارائه سفارشات نداریم.

شما می توانید ابتدا در قسمت بالای سایت در مورد خدمات و اینکه پیمونه چگونه به شما خدمات می دهد مطالعه کنید . سپس رزومه مجموعه ما را مطالعه کنید و نمونه کارها و پروژه های ما را بررسی کنید . سپس با ما تماس بگیرد و یک وقت مشاوره از کارشناسان ما بگیرید . در جلسه مشاوره حضوری ما تمام اطلاعات مورد نیاز شما را در اختیارتان قرار خواهیم داد .

شما در انتخاب خود مختارید . ما اولین آموزشگاه صنعتی و کارگاهی در اصفهان هستیم که سعی داریم شما را به گونه ای آموزش دهیم تا بتوانید وارد بازار کار شوید . استفاده از تجهیزات نیمه صنعتی و آشنایی هنرجو با این تجهیزات برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است . همچنین دوره های ما به صورت کارگاهی برگزار می شوند ؛ شما در کارگاه پیمونه به صورت عملی زیر نظر سرآشپزان ما آموزش دیده و کار خواهید کرد . در آموزشگاه پیمونه اینگونه نیست که مدرسین ما کار کنند و شما نظاره گر باشید بلکه شما به صورت عملی کار کرده و سرآشپزان پیمونه به کار شما نظارت خواهند کرد . تمامی آموزشگاه های آشپزی زیر نظر فنی و حرفه ای یک تعرفه و یک منوی آموزشی را برگزار می کنند و تفاوتی بین مدارک صادر شده نخواهد بود . سودجویانی که به شما میگویند مدرکی متفاوت از فنی و حرفه ای به شما می دهند یا مراکزی که در خود سازمان هستند و خود را آموزشگاه فنی و حرفه ای معرفی می کنند شما را فریب ندهند . تمام آموزشگاه های آزاد زیر مجموعه فنی و حرفه ای شرایط یکسانی دارند .

تمامی مدرسین آموزشگاه پیمونه افرادی با تجربه و کاربلد هستند که مدارک مرتبط با تخصص خود را از مراکز آموزشی داخل یا خارج از کشور دریافت کرده اند . مدرسین ما علاوه بر دارا بودن سواد و اطلاعات لازم همگی جزو بهترین ها در شاخه فعالیت خود در بازار کار کشور هستند .

شما پس از پایان دوره توسط همکاران ما جهت آزمون به سازمان فنی و حرفه ای معرفی خواهید شد .

آزمون شما حدود ۲ تا ۳ ماه پس از پایان دوره شما خواهد بود .

اولین مرحله آزمون دیجیتال است : ما به شما کتاب و نمونه سوالاتی را معرفی خواهیم کرد شما با مطالعه این موارد آماده خواهید شد برای آزمون دیجیتال . حدود یک هفته قبل از آزمون از آموزشگاه با شما تماس گرفته خواهد شد تا جهت دریافت کارت ورود به جلسه تشریف بیاورید . در روز آزمون حتما ۱۵ دقیقه قبل از ساعت شروع در محل سازمان فنی و حرفه ای (خیابان کارگر) حضور داشته باشید . کارت ملی و کارت ورود به جلسه فراموش نشود . آزمون از ۱۰۰ نمره است که شما ۵۰ نمره دریافت کنید قبول خواهید شد. این آزمون نمره منفی ندارد پس تمام سوالات را پاسخ دهید . شما برای اطلاع از نتیجه آزمون می توانید به این آدرس بروید

http://azmoon.portaltvto.com

*دقت کنید اگر در آزمون قبول نشده اید حتما با همکاران ما تماس بگرید تا مراحل آزمون مجدد را به شما اطلاع دهند (۶ ماه بیشتر برای آزمون مجدد فرصت ندارید. دو مرتبه بیشتر امکان آزمون کتبی ندارید . آزمون مجدد هزینه خواهد داشت)

مرحله آزمون عملی :

پس از قبولی در آزمون اول شما به صورت اتوماتیک به سمت آزمون عملی خواهید رفت . آزمون عملی معمولا ۲۰ روز تا یک ماه پس از آزمون دیجیتال خواهد بود . ۳-۴ روز قبل از آزمون عملی از آموزشگاه با شما تماس گرفته خواهد شد ؛ تاریخ ، محل آزمون و موارد آزمون به شما اطلاع داده خواهد شد . موارد آزمون ۴تا۶ مورد از موارد دوره ای است که آموزش داده اید ، مدت زمان آزمون ۳تا۴ ساعت خواهد بود .

شما در روز آزمون تمامی مواد اولیه مورد نیاز همچنین تجهیزات را باید با خود ببرید . محل آزمون فقط آب ، گاز ، برق ، فر ، میز کار ، منقل در اختیار شما قرار خواهد داد . هر آن چیز که برای تهیه و سرو موارد آزمون نیاز دارید را همراه خود ببرید . استفاده از روپوش و کلاه الزامی است و جزو نمره نهایی شما خواهد بود .

نتیجه ۲۰ روز تا یک ماه پس از آزمون اعلام خواهد شد و شما میتوانید از طریق سایت زیر از نتیجه خود مطلع شوید

http://examtvto.net/

*دقت کنید اگر در آزمون قبول نشده اید حتما با همکاران ما تماس بگرید تا مراحل آزمون مجدد را به شما اطلاع دهند (حداکثر ۶ ماه پس از آزمون کتبی برای آزمون عملی مجدد فرصت دارید. دو مرتبه بیشتر امکان آزمون عملی ندارید. آزمون مجدد هزینه خواهد داشت)

تعرفه دوره های استاندارد فنی و حرفه ای در استان اصفهان یکسان است و هیچ آموزشگاهی اجازه دریافت وجه بیشتر از تعرفه را ندارد .

گاهی بعضی از آموزشگاه ها با بازی با کلمات دو مبلغ به شما اعلام می کنند که شهریه دوره جدا است و مواد اولیه جدا است و از شما یک مبلغ ابتدا دریافت می کنند و هر جلسه مبلغی جداگانه می گیرند در آخر دوره شما همین مبلغ استاندارد یا حتی بیشتر از این را پرداخت کرده اید . پس فریب این افراد را نخورید .

شما علاوه بر شهریه مبلغ بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ هزارتومان اضافه پرداخت می کنید که این مبلغ دلخواه است برای :

۱ – معرفی به آزمون که ما عین مبلغ پرادختی شما را در مراحل ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه و سایر مراحل به سازمان فنی و حرفه ای پرداخت خواهیم کرد .

۲ – جزوه : ما برای هر دوره جزوه ای کامل و دقیق و کارشناسی شده طراحی کرده ایم . شما می توانید این جزوه را خریداری کنید .

این مطلب را هیچ آموزشگاهی نمیتواند تضمین کند . صنعت غذا و نوشیدنی از دو بخش تشکیل شده است یک بخش علم و یک بخش تجربه . ما علم این کار را به شما آموزش خواهیم داد و اگر توانایی داشته باشید سعی خواهیم کرد شما را به مراکز کار معرفی کنیم تا تجربه را نیز کسب کنید . اما این مطلب که ما ضمانت کنیم شما پس از پاین دوره حتما وارد بازار کار خواهید شد ؛ خیر

ما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا شما را در انتخاب شغل مناسب و کسب تجربه لازم حمایت کنیم .

متاسفانه این امکان وجود ندارد . به این دلیل که نظم کلاسها برای ما و حتما برای شما از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و اگر قرار بر این باشد که هر جلسه چند نفر از دوره های قبل و یا افراد جدید به کلاس اضافه شوند این نظم از بین خواهد رفت و شما اولین نفری خواهید بود که به این مسئله اعتراض خواهید کرد . پس لطفا این درخواست را از همکاران ما نداشته باشید .

کارشناسان ما در آموزشگاه حضور دارند شما می توانید یا به صورت حضوری تشریف بیاورید یا تلفنی سوالات خود را مطرح کنید . علاوه بر این راه با ادمین های شبکه های اجتماعی ما می توانید ارتباط برقرار کرده و سوالات خود را مطرح کنید . آنها سوالات شما را منتقل کرده و پاسخ را به اطلاع شما خواهند رساند .

شما برای دریافت مدرک مربی گری نیاز به مدارک پیش نیاز دارید و پس از کسب مدارک ابتدا باید در یک آموزشگاه به صورت کارآموز کنار مربیان با تجربه قرار گرفته و سپس وارد شاخه مربیگری شوید . برای اطلاع از مدارک لازم به سازمان فنی و حرفه ای شهر محل زندگی خود مراجعه کنید چون این مدارک در قوانین متغیر است .

آموزشگاه پیمونه مربی کارآموز قبول نمی کند .

به سایت

http://etvto.ir

مراجعه کنید .

در سال چند نوبت آزمون ادواری اعلام می شود . این آزمون برای افرادی است که نیاز به کلاس نداشته و فقط قصد دریافت مدرک دارند . دقت کنید این مدارک عناوین محدودی داشته و ساعت روی مدرک ذکر نمی شود . برای اطلاع به سایت زیر مراجعه کنید .

http://advari.irantvto.ir/