درباره ما

تیم پیمونه

حسین نجمی
حسین نجمی؛ موسس پیمونه
IMG_3366
عادل نیکویی؛ مدیر راهبردی مجموعه پیمونه
IMG_6532
نیما گشتی؛ عضو هیئت مدیره
IMG_1924
کمند چوبینه

داستان فعالیت حرفه‌ای پیمونه

آموزشگاه صنایع غذائی ” پیمونه ” با استعانت از یزدان پاک فعالیت خود را با نگرشی متفاوت به رشته های صنایع غذایی به ویژه هنر آشپزی زیر نظر” سازمان آموزش فنی و حرفه ای” در استان اصفهان ویژه برادران و خواهران در سال ۱۳۹۲ آغاز نموده است.

این آموزشگاه با بهره گیری از تجربیات اساتید مجرب و سر آشپزهای حرفه ای داخلی وخارجی در نظر دارد با گرایش حرفه ای به آشپزی وصنایع غذائی فعالیت خود را ادامه دهد.

آموزشگاه صنایع غذائی ” پیمونه ” اولین آموزشگاه تمام صنعتی در استان اصفهان می باشد که با بهره گیری از تجهیزات مدرن وتکیه بر دانش روز دنیا قصد دارد تحولی در سیستم آموزش آشپزی کشور ایجاد نماید.

موسسان ” آموزشگاه پیمونه ” با بهره مندی از تجربیات حرفه ای ۱۰ ساله در امر آموزش ، تجهیز وراه اندازی انواع رستوران وآشپزخانه های صنعتی در کشور این مرکز را بنا نهاده اند تا بتوانند خدمتی شایان به صنعت غذا در کشور ارائه نمایند.

در سال ۱۳۸۸ مدیران و مدرسان این آموزشگاه برای ورود به بخش آموزش صنعتی آشپزی ؛ مرکز آقایان را برای اولین بار در استان اصفهان با نامی دیگر تاسیس نمودند.این مرکز تحت نظارت و حمایت سازمان فنی و حرفه ای کشور با بهره گیری از کادری مجرب توانست پس از مدتی کوتاه به هدف گذاری های بلند مدت خود نایل گردد. برگزاری انواع دوره های آشپزی، شیرینی پزی، نان، قصابی با تکیه بر استاندارد های فنی و حرفه ای و ارائه مدرک بین المللی به بیش ۱۰۰۰ هنرجو و علاقه مند توانست گامی بلند برای نیل به اهداف این مجموعه باشد.در سال ۱۳۹۲ مدیران و تمامی کادر مجرب ، با تاسیس آموزشگاه پیمونه وارد مرحله جدیدی از خدمت رسانی به علاقه مندان آشپزی و صاحبان سرمایه و بنگاه های اقتصادی گردیدند. آموزشگاه تازه تاسیس پیمونه دوره های گذشته را این بار ویژه برادران و خواهران در محیطی کاملا حرفه ای و با بهره مندی از تجربیات گذشته به صورت گسترده تر پیگیری نموده و با ایجاد بستری مناسب علاقه مندان به این هنر- صنعت را برای نیل به اهداف خود یاری مینماید.
با توجه به انحصاری بودن و تخصصی بودن خدمات این مجموعه شرکت ها و رستورانها ی کوچک و بزرگی برای آموزش، راه اندازی و بهبود کیفیت به این مجموعه مراجعه کردند و به لطف پروردگار توانستند از این آزمون نیز سربلند خارج گردد.
شرکتهای دولتی و خصوصی که به اهمیت آموزش و بهبود کیفیت اشراف کامل داشته و دارند با آگاهی به این مقوله مهم و تعیین کننده شروع به همکاری با تیم موسس آموزشگاه پیمونه نمودند.